Сьогодні, 16 вересня, у нашій школі розпочався тиждень протидії булінгу. Думаю, що буде доречно і дорослим актуалізувати свої знання із зазначеної тематики. І, ПАМ'ЯТАЙТЕ, кожна людина унікальна, неповторна, потрібна і заслуговує на повагу. Ніхто не має права ображати іншого. ЛЮБІТЬ своїх дітей, хваліть, обіймайте, підтримуйте, цікавтесь їхнім життям і допомагайте долати труднощі. Якщо у вас виникають питання, пишіть сюди або особисто мені. Я з радістю вам допоможу.
![](/FB_IMG_1600270807406.jpg)
![](/FB_IMG_1600270814428.jpg)
![](/FB_IMG_1600270818481.jpg)
![](/FB_IMG_1600270827001.jpg)
![](/FB_IMG_1600270830761.jpg)
...
Читать дальше »