17.09.2020 року в ЕНВК №5 було проведено ШМО класних керівників 5-11 класів. Під час засідання психологічна служба виступила з наступними питаннями: «Сучасні прийоми роботи класного керівника з учнями ОПУ» (Котляревська О.О.), «Медіація як спосіб врегулювання конфліктів. Впровадження технік в класних колективах» (Котляревська О.О.), "Робота з профілактики правопорушень дітей і підлітків на основі гуманізації сучасної школи" (Захарко Г.М.)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WC5Ze3y8Rghg9J01NhFDH1rMYh4-4tCpAH56NQFV_IxnRvNQOwgqvg81jCOoi8vdNU0085BwPDv9d_XUBruLDc60zqOppP02VRt_dwXfXZ4-EoLgOQxSdoOT8oXNm6Ppug2wPS2SFrOozwi7IrNrQ76_-JfbrOTjing1p2bPMpb0-F4m3qm9U-_vXYxrBIF6X5dUiaczskLS7TeHqztoDdc1DAKE9WSNouMpxyM2qeJYfiUKPEZF9ALKdO3zOgF69GhVtCw__2Wc2R5wpNAJAfP6v1ulxUxW1zI8SnOLvw_QjewbsekirBRBMgI6h_8Eyii-NbJQ7UesI1LWNpYHX8mxjfdfmg1da_OH-nzQXStCXcvRoXhrlgUcEa1TtS0B7Uxb861Nql3K-MnqLpauW8oSd0YcHJunX8djZ2DzCjmUmICCYX7BlHJOdcAPdx-AhmVU9DT12nL_vIOS_bJlpwwku8TdCt-AZ4Wurz7AwHsEYZB-lR1GUk03OM9Og3Nh8RyBHuY8HZr-9gXov4uvU5vBt4Rvh7AL1VXol0VcNiy0kxAseYv3KfpV5QqHDayDPDBZWGDjg5z5Y6tnS0Mh-anv58-sp8tK3eO4GDeyUw5gok_O5wWhHfojI2hM6pK4fFbG4F7g3DA1OONmneADKFHWWF17smd5I7B2DEILed51N4dq7H1Irrlden017gM=w493-h657-no?authuser=0)
|